Antiquariaat en Uitgeverij Black Olive Press

Henk van der Does

Don Boscolaan 18
1185 CB Amstelveen

blackolivepress@xs4all.nl
https://www.blackolivepress.nl/

Gesloten antiquariaat. Meer dan vijftig jaar ervaring als boekhandelaar/importeur en uitgever.
In 1974 begonnen als boekhandelaar in Leiden bij ‘In de Bovenkooi’ en van 1976-1980 medewerker bij de Real Free Press in Amsterdam, een roemruchte boekhandel/uitgeverij van de internationale underground. Daarna eigen boekhandel Ins & Outs Bookstore met Beat-Generation en de import van Black Sparrow Press. Maar ook import van Punkbadges and magazins.
In 1982 de Island International Bookstore geopend in de Jordaan met bedrijf Small Press Distribution met import uit USA.
Na 1985 de Island Bookstore verkocht en doorgegaan met boekhandel ‘Het Griekse Eiland’ gespecialiseerd in de Griekse Cultuur.
Vanaf 1985 tot heden in het voorjaar en najaar enkele maanden in Corfu werkzaam met fietsvakanties.
Vanaf 2000 tot 2022 part-time medewerker bij de CPNB met voorliefde voor de grafische vormgeving van boeken, posters en curiosa.

Elke vrijdag op de Boekenmarkt op het Spui en daarnaast aanwezig in Deventer en op de stripdagen in Haarlem.
Via boekwinkeltjes.nl te vinden als boekenvanzolder.
Voor bijzondere edities hebben we veel ervaring met internationale veilingsites.
Specialisaties: zestiger jaren underground, beat generation, Black Sparrow Press, Griekenland, grafische vormgeving, Boekenweek en CPNB, Joost Swarte, underground comix en de betere strips.
Wij hebben interesse voor bijzondere boekcollecties en boeken … maak wat foto’s van de boeken voor een eerste indruk en stuur die naar het e-mailadres.